Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Ing. Karel Jeníček

Jednatel / Prago-účet, s.r.o.

S paní Bodovou ze společnosti BEI jsem spolupracoval na správě mé Společnosti několik let. Vždy jsem si mohl být jistý korektností připravovaných podkladů a navrhovaných řešení, s cílem co největšího výnosu a prosperity mé Společnosti, jejíž obrat dosahuje cca 4mil p.a.

Správa pronájmu paní Vandou Bodovou vyústila v dlouhodobě stabilní nájemce, a to za zvýšení výnosu z pronájmu. Současně s tím proběhla oprava vodovodních rozvodů SV a TUV (stoupaček) a kanalizace v činžovním domě v majetku mé Společnosti, kdy paní Bodová vyhledala kvalitní prováděcí firmu i nezávislý stavební dozor, připravila smluvní i technickou dokumentaci. Díky její koordinaci prací včetně návazných oprav dotčených kuchyní a příslušenství bytů nedošlo k žádné výpovědi ani slevě z nájmu. Současně spolehlivě probíhala její běžná správa Společnosti, tj. včasná příprava podkladů pro účetnictví, pro prodej a nákup nemovitostí a jejich vnos do majetku Společnosti, vedení valné hromady, technická správa i všech ostatních budov (opravy, revize, výstavba telekomunikačních sítí, změna správce kotelny apod.)

Josef, Antoine, George

spoluvlastníci investiční nemovitosti/ činžovního domu

"We collaborated with Vanda for several months and really appreciated her professionalism at all levels, handling tenant management, contract renewal and set up, and various administrative services. Vanda helped us as well as the coordination of technical repairs and the preparation of a wider renovation project where she collaborated with the architect and construction company. Vanda developed a very good intuiti personae with the tenants and succesfully conributed to the growth of our property. We warmly recommend Vanda and thank you for your hard work". 

Svitlana Bodlak

nájemce

„Za čas naší komunikace s Vámi všechna jednání a vyřizování administrativy, kterou jste dělala pro náš dům, byla vždy Ok. Po technické stránce nikdy nebyl žádný problém, všechno se řešilo rychle a bylo to vyhovující."
 

Leyla Alieva

Spoluvlastník investiční nemovitosti

"Paní Vanda Bodová se o náš byt starala delší dobu, a byli jsme naprosto spokojeni. Byla velmi profesionální, vždy měla na mysli naše zájmy, ale uměla i krásně komunikovat s nájemníky, a tím řešit složité situace. Rádi ji doporučíme svým kamarádům." 

Marie Hajná

Marketing / Společnost

„Minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.